«Nur Otan»-ның партиялық тізіміне енген кандидаттар, сондай-ақ, партияның сенім білдірген адамдары азаматтарды қабылдайды.

518 Views

Т.Рысқұлов ауданы

Жібек жолы көшесі 69

 Қабылдауға 8 72631 2-11-46 байланыс телефоны арқылы жазылуға болады.

Қабылдаулар онлайн режимінде, қажет болған жағдайда офлайн өткізіледі.

Аты-жөні Қызметі Күні мен уақыты
1. АРЫСТАНБЕКОВ

Канатбек Дакенович

Т.Рысқұлов аудандық «Nur Otan» партиясы филиалы төрағасының бірінші орынбасары

 

11.12.2020 ж.

11:00 – 12:00

2. ЗАКИМБАЕВА

Эльмира Турысовна

Жамбыл атындағы орта мектебінің директоры 11.12.2020 ж.

15:00 – 16:00

3. КУЛМАНОВ

Сапар Тилеубердиевич

Т.Рысқұлов ауданының жұмыспен қамту орталығының директоры

 

14.12.2020 ж.

11:00 – 12:00

4. БАГЫЛБЕКОВ

Жанат Турарович

«Дене шынықтыру сауықтыру спорт кешенінің» меңгерушісі

 

14.12.2020 ж.

15:00 – 16:00

5. ДАЛИБАЕВА

Сулукуль Серикбаевна

«Ақ Қайнар» шаруа қожалығының басшысы

 

15.12.2020 ж.

11:00 – 12:00

6. БЫКЫБАЕВ

Нуржан Дуйсеналиевич

Т.Рысқұлов аудандық Халыққа қызмет көрсету орталығының басшысы

 

15.12.2020 ж.

15:00 – 16:00

7. АЙНАКУЛОВ

Мереке Ержанович

Орталықтандырылған кітапхана жүйесінің директоры

 

20.12.2020 ж.

11:00 – 12:00

8. БУЛАМБАЕВ

Дархан Кенесович

А.Шынасилов атындағы орта мектебінің директоры 20.12.2020 ж.

15:00 – 16:00

9. БАБАСОВ

Бердихан Орынбасарович

М.Төлебаев атындағы балалар музыка мектебінің директоры

 

21.12.2020 ж.

10:00 – 11:00

10. КУРМАНОВ

Серик Асатуллаевич

Луговой рельс дәнекерлеу кәсіпорнының балқыту колоннасының шебері

 

21.12.2020 ж.

11:00 – 12:00

11. КОРАЛАСБАЕВ Арылбек Шамшабекович «Бай Алғабас» шаруа қожалығының басшысы

 

 

21.12.2020 ж.

15:00 – 16:00

12. ЖУМАНКУЛОВА

Раушан Кошербековна

Орталық аудандық аурухананың бас дәрігерінің орынбасары

 

22.12.2020 ж.

10:00 – 11:00

13. КАЛИМБЕТОВА Перизат Куттыбаевна Б.Момышұлы атындағы орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі 22.12.2020 ж.

11:00 – 12:00

14. МАДАЛИЕВ

Кайрат Жексенович

«Әскерилендірілген теміржол күзеті» АҚ ату командасының басшысы

 

22.12.2020 ж.

15:00 – 16:00

15. АБУТАЛИПОВ

Ербол Абакович

Т.Рысқұлов атындағы

мектеп-лицейінің директоры

23.12.2020 ж.

10:00 – 11:00

16. СӘРСЕХАНҰЛЫ

Айбек

«Жастар ресурстық орталығы» КММ-нің жастар ісі жөніндегі директоры

 

23.12.2020 ж.

11:00 – 12:00

17. МАМЫРБАЕВ

Сатжан Пойызбайулы

«Қайқы» шаруа қожалығының басшысы

 

23.12.2020 ж.

15:00 – 16:00

18. МЕЙМАНХАНОВ

Муратжан Курманжанулы

Б.Момышұлы атындағы орта мектебінің директоры 24.12.2020 ж.

11:00 – 12:00

19. БАКЕЕВА  

Ботагоз Болатовна

Т.Рысқұлов аудан әкімдігінің білім бөлімінің әдіскері

 

24.12.2020 ж.

15:00 – 16:00

20. БЕРКИМБАЕВ

Нурлан Бекмуратулы

ЖК «Беркімбай» директоры

 

25.12.2020 ж.

10:00 – 11:00

21. ӘБІТБЕКОВ

Мейіржан Тұрысбекұлы

Құлан жоғары агротехникалық колледжінің лабаранты  25.12.2020 ж.

11:00 – 12:00

22. ӘБДІКЕРІМ

Дәурен Қайратұлы

«Қайрат» шаруа қожалығының басшысы  25.12.2020 ж.

15:00 – 16:00

23. УКИБАЕВА

Гульзат Оразбаевна

Орталық аудандық аурухананың бас дәрігерінің орынбасары  28.12.2020 ж.

11:00 – 12:00

24. МЫРЗАЛИЕВ

Шындос Кершаизович

Орталық аудандық аурухананың бас дәрігері 28.12.2020 ж.

15:00 – 16:00

25. ИБРАЕВА    

Айдана Алкеновна

«Жастар ресурстық орталығы» КММ-нің жастар ісі жөніндегі инспекторы 29.12.2020 ж.

11:00 – 12:00

26. ЕСХОЖАЕВ

Рамазан Бақытжанұлы

«Казпошта» АҚ Т.Рысқұлов аудандық пошта байланыс торабы басшысының орынбасары 29.12.2020 ж.

15:00 – 16:00

27. БАБАШЕВА     

Шарапат Курманбековна

Т.Әубәкіров атындағы орта мектебінің директоры 30.12.2020 ж.

11:00 – 12:00

28. ДАЙРАБАЕВА       Шолпан Еркетаевна Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебінің директоры 

 

30.12.2020 ж.

15:00 – 16:00

29. БАЙМУРАТОВА

Айнур Манатбековна

«Жамбыл облысы білім және ғылым қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігінің Т.Рысқұлов аудандық комитетінің торағасы  05.01.2021 ж.

11:00 – 12:00

30. БИСЕМБАЕВ

Садат Аширалиевич

Балалар мен жасөспірімдердің туризм және өлкетану орталығының директоры 05.01.2021 ж.

15:00 – 16:00

31. БАЗАРКУЛОВ

Нурдос Жексенович

М.Өзбеков атындағы мәдениет үйінің директоры  06.01.2021 ж.

11:00 – 12:00

32. ДОНЕНБАЕВ

Мейрамбек Аликулович

«Шәушен» шаруа қожалығының басшысы  06.01.2021 ж.

15:00 – 16:00

33. КАСЕНАЛИЕВА

Айгуль Аскербековна

А.Байтұрсынұлы атындағы орта мектебінің директоры  08.01.2021 ж.

11:00 – 12:00

34. ДАЛИБАЕВ

Серикбай Бериккожаевич

«Ветеринарлық станция» КМК басшысы  08.01.2021 ж.

15:00 – 16:00

 

 

Поделиться ссылкой: