Т.Рысқұлов аудандық референдум комиссиясының ХАБАРЛАМАСЫ

262 Views

(Құлан ауылы, Жібек жолы №73 ).
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 5 мамырдағы №888 жарлығымен 2022 жылдың 5 маусымына республикалық референдум тағайындалуына байланысты және Қазақстан Республикасы Орталық референдум комиссиясының 2022 жылғы 6 мамырдағы 32/482 қаулысымен бекітілген республикалық референдумды әзірлеу мен өткізу жөніндегі негізгі іс-шаралардың күнтізбелік жоспарының 1 тармағына сәйкес, аудандық және учаскелік референдум комиссияларының құрамы жөнінде хабарлайды:

Аудандық референдум комиссиясы

Комиссия төрағасы – Тлепов Манарбек Әміреұлы
Комиссия төрағасының
орынбасары – Әлібаев Ералы Ермекұлы
Комиссия хатшысы – Иманбеков Талғат Әбдіқұрманұлы
Комиссия мүшелері: – Нурмагамбетова Гулсара Балханқызы
– Ноғайбаев Жанат Абікұлы
– Әлпеисов Асқар Жақыпбекұлы
– Құралбаев Ернар Сәбитбекұлы

№ 328 учаскелік референдум комиссиясы
(Қайыңды ауылы, Жорабек к-сі, 10. Мәдениет үйі ғимараты).

Комиссия төрағасы – Ертаева Айгуль Арыстанбековна
Комиссия төрағасының
орынбасары – Алибаев Болат Орынбасарович
Комиссия хатшысы – Керимкулова Гульмира Рыскулбековна
Комиссия мүшелері: – Сугиров Серик Толеукулович
– Калшаев Есет Дуйсембайулы

№ 329 учаскелік референдум комиссиясы
(Тереңөзек ауылы, Жамбыл к-сі, 52. Ауыл әкімдігі ғимараты).

Комиссия төрағасы – Кыдыралиев Мурас Уалиулы
Комиссия төрағасының
орынбасары – Жамбаев Биржан Ноянович
Комиссия хатшысы – Осалиев Азамат Рахымбетович
Комиссия мүшелері: – Сейтбеков Райлан Алиаскарович
– Қасыбаева Гүлнар Куанышевна
– Токсанбаев Айсултан Аятбекович
– Әмреқұлов Азамат Алтайұлы

№ 330 учаскелік референдум комиссиясы
(Ақыртөбе ауылы, Ш.Қадырқұлов к-сі, 43. Ақыртөбе о/м ғимараты).

Комиссия төрағасы – Адилов Женис Бакытбекович
Комиссия төрағасының
орынбасары – Мукашев Бауыржан Батаевич
Комиссия хатшысы – Акишева Салтанат Төленқызы
Комиссия мүшелері: – Ахай Мақсұт Садикұлы
– Бапатаева Айжан Мейірқұлқызы
– Давлеталеева Эльмира Худайбергеновна
– Кокумбаев Жанат Арапбекович

№ 331 учаскелік референдум комиссиясы
(Өрнек ауылы, Е.Алпысбайұлы к-сі, 12. Алғабас о/м ғимараты).

Комиссия төрағасы – Рыскулов Ерболсын Джексенович
Комиссия төрағасының
орынбасары – Байназарова Балхия Сагынбековна
Комиссия хатшысы – Тантаев Шапеткул
Комиссия мүшелері – Нурходжаева Айгуль Рыспековна
– Ержанов Болат Мухаметжанович
– Айдаркулов Асет Алибекович
– Тұйғынбаев Кемелбек

№ 332 учаскелік референдум комиссиясы
(Жарлысу ауылы, С.Муканова к-сі, 1. А.Шинасилов о/м ғимараты).

Комиссия төрағасы – Буламбаев Дархан Кенесович
Комиссия төрағасының
орынбасары – Оспанов Мәди Айбасович
Комиссия хатшысы – Муратова Нуржамал Алметовна
Комиссия мүшелері: – Шопабаев Аскат Урисович
– Куралбаева Назым Есенгалиевна

№ 333 учаскелік референдум комиссиясы
(Малдыбай ауылы, Мектеп к-сі, 25. Малдыбай о/м ғимараты).

Комиссия төрағасы – Алдабергенова Шайбүбі Кожанкуловна
Комиссия төрағасының
орынбасары – Терликбаева Зауре Муратовна
Комиссия хатшысы – Абдикаримов Нурлыбек Тохтарбекович
Комиссия мүшелері: – Нарбаев Айтжан Аскарович
– Карабаев Сабит Ширханович

№ 334 учаскелік референдум комиссиясы
(Д.Қонаев ауылы, Бәйтерек к-сі, 5. №5 шағын орталықты о/м ғимараты).

Комиссия төрағасы – Кожахметова Гульзира Турекуловна
Комиссия төрағасының
орынбасары – Амиреев Алижан Зейнылкеримович
Комиссия хатшысы – Мамытова Нуркуль Киябаевна
Комиссия мүшелері: – Бекбосынова Мира Шарипхановна
– Кутяков Александр Юрьевич

№ 335 учаскелік референдум комиссиясы
(Алғабас ауылы, С.Игисинов к-сі, 1. Ы.Алтынсарин о/м ғимараты).

Комиссия төрағасы – Серикбаева Магрипа Турсыновна
Комиссия төрағасының
орынбасары – Сукенова Фарида Амантаевна
Комиссия хатшысы – Бейкутова Ұлбосын Муратбековна
Комиссия мүшелері: – Ермекбаева Зина Ибадуллаевна
– Алькожаева Эльмира Жомартбековна

№ 336 учаскелік референдум комиссиясы
(Құмарық ауылы, Жібек жолы к-сі, 63. Мәдениет үйі ғимараты).
Комиссия төрағасы – Жанабердиева Рабига Кенесбековна
Комиссия төрағасының
орынбасары – Раушанова Ақжарқын Өмірәліқызы
Комиссия хатшысы – Жаналакова Алия Мырзабековна
Комиссия мүшелері: – Бектурганов Болатхан
– Бурибаева Динара Дилдабековна
– Кумекова Карима Сарсенбековна
– Омаркулов Ардак Кастелбекович

№ 337 учаскелік референдум комиссиясы
(Көгершін ауылы, М.Амиреев к-сі, 47. Ақтоған о/м ғимараты).

Комиссия төрағасы – Мандибаева Улбосын Амангельдиевна
Комиссия төрағасының
орынбасары – Карабаев Кайсар Азимханович
Комиссия хатшысы – Нұрбаева Канипа Джолшыбековна
Комиссия мүшелері: – Куантаев Тұрысбек Жаркынбекович
– Бодауова Данагул Камаладиновна
– Айтбаев Канат Болатович
– Ержанова Мадина Мухамбетжановна
– Токсеитова Гульжан Нурмахановна
– Сыдыкова Балагуль Камаладиновна

№ 339 учаскелік референдум комиссиясы
(Көкдөнен ауылы, Ш.Уалиханов к-сі, 87. Мәдениет үйі ғимараты).

Комиссия төрағасы – Касенов Нуркен Бакбергенович
Комиссия төрағасының
орынбасары – Кенебаева Кулдария Култыевна
Комиссия хатшысы – Илясов Абдиашим Есиркепович
Комиссия мүшелері: – Мырзахметов Калижан Нуржанович
– Айсерикова Толкын Айдаровна
– Мыркасымов Әбіләшім Анварбекұлы
– Есмурзаева Гульнур Аудановна
№ 340 учаскелік референдум комиссиясы
(Жақсылық ауылы, Жамбыл к-сі, 36. Қ.Сұлтанбеков о/м ғимараты).

Комиссия төрағасы – Стыбаева Ақбота Муратхановна
Комиссия төрағасының
орынбасары – Ажиров Ешенхан Жундербекович
Комиссия хатшысы – Асилина Жанна Бидаулетовна
Комиссия мүшелері: – Досаев Турсынбек Закирбаевич
– Бибосынов Мурат Тойшыбаевич
– Байтуманов Кожамурат Онгарбаевич
– Тлеукулова Галия Сейтказиевна

№ 341 учаскелік референдум комиссиясы
(Құлан ауылы, Жібек жолы к-сі, 207. Құлан о/м ғимараты).
Комиссия төрағасы – Тажибаева Эльмира Дуйсеналиевна
Комиссия төрағасының
орынбасары – Беспаева Гульжан Ахметжановна
Комиссия хатшысы – Сабалакова Желеукул Нургалиевна
Комиссия мүшелері: – Тегешов Жайдар Тажиманович
– Тастемиров Талғат Қамбарович
– Капбаров Азатбек
– Шадилбеков Максат Райзович
– Умирбеков Кайрат Апизович
– Касымов Болат Касымович

№ 342 учаскелік референдум комиссиясы
(Құлан ауылы, Жібек жолы к-сі, 79а. Мектеп- лицей №1 ғимараты).
Комиссия төрағасы – Кыдырова Айман Жуманбаевна
Комиссия төрағасының
орынбасары – Кулышев Данияр Берикович
Комиссия хатшысы – Толымбетова Рабига Джумухановна
Комиссия мүшелері: – Амреев Улыкбек Аширкулович
– Ерходжаева Айнур Жарылкасыновна
– Атенова Гулзат Жандаржанкызы
– Сейтжапаров Бекжан Бакытулы
– Жанетов Талгат Жорабекович
– Иманкулова Сандугаш Сериковна

№ 343 учаскелік референдум комиссиясы
(Құлан ауылы, Жібек жолы к-сі, 57.А.Бөкейханов о/м ғимараты).

Комиссия төрағасы – Шулакова Нургуль Толеновна
Комиссия төрағасының
орынбасары –Кожамкулов Курмангали Жайлауович
Комиссия хатшысы – Тажиев Сатыбалды Рахметалиевич
Комиссия мүшелері: – Ибраимова Сая Сагиевна
– Бектенбаева Актолкын Утебаевна
– Турганбаева Шынар Амандыковна
– Иманкулов Бакдаулет Азаматович
– Мурсултанова Гульзат Канатовна
– Бейсебаева Гульмира Маратовна

№ 344 учаскелік референдум комиссиясы
(Қарақат ауылы, А.Сүлейменов к-сі, 28. №2шағын орталықты о/м ғимараты).

Комиссия төрағасы – Байгелов Самат Бейбитович
Комиссия төрағасының
орынбасары – Асанкулова Ляззат Ахметовна
Комиссия хатшысы – Жаркинбаева Гульжамал Меиркуловна
Комиссия мүшелері: – Телгараева Баян Кузембаевна
– Қарабаева Салтанат Балағазқызы

№ 345 учаскелік референдум комиссиясы
(С.Әбдіжапар ауылы, С.Ақүрпек к-сі, 42. Туризм және өлкетану мектебі ғимараты).

Комиссия төрағасы – Баймусаева Нургуль Таттибаевна
Комиссия төрағасының
орынбасары – Әбдікерімов Шәміл Бүркітұлы
Комиссия хатшысы – Алкереев Нуржигит Мейркулович
Комиссия мүшелері: – Даулеткулова Ляззат Амановна
– Бийолиев Жұмабек Мухтарович

№ 346 учаскелік референдум комиссиясы
(Еңбекші ауылы, Қ.Сатпаев к-сі, 98. Абай о/м ғимараты).

Комиссия төрағасы – Секербеков Рыскулбек
Комиссия төрағасының
орынбасары – Амреев Берик Үшкемпірұлы
Комиссия хатшысы – Орал Әсел Махмутқызы
Комиссия мүшелері: – Бакеева Бозтан Айткуловна
– Кадырбаева Әлия Сейсеновна
– Таштанбаева Гульназима Рахимбердиевна
– Сабирова Гулайша Рустемқызы

№ 347 учаскелік референдум комиссиясы
(Каменка ауылы, С.Жүсіп шау к-сі,1.Б.Момышұлы о/м ғимараты).

Комиссия төрағасы – Исабаев Максат Мухтарович
Комиссия төрағасының
орынбасары – Бектемишов Жунис Кенжекулович
Комиссия хатшысы – Алимкулова Мадина Аскаровна
Комиссия мүшелері: – Алимкулов Марал Муратович
– Битанова Айсулу Аскаровна
– Танатова Гульназ Оксикбаевна
– Байтемиров Бауыржан Бурханович

№ 348 учаскелік референдум комиссиясы
(Қазақ ауылы, Абай к-сі, 8. М.Ауезов о/м ғимараты).

Комиссия төрағасы – Сарсенова Мадина Шералиевна
Комиссия төрағасының
орынбасары – Жаналакова Алтыным Ибрагимқызы
Комиссия хатшысы – Амреева Шарбану Чинтаевна
Комиссия мүшелері: – Жұмабекова Жанна Маратқызы
– Аширбеков Айдын Ануарбекович

№ 349 учаскелік референдум комиссиясы
(Жалпақсаз ауылы, Ш.Омаров к-сі, 38. Жалпақсаз бастауыш мектебі ғимараты).

Комиссия төрағасы – Сатылганова Гульзина Оналбековна
Комиссия төрағасының
орынбасары – Тутеева Жулдыз Оналбековна
Комиссия хатшысы – Баятанова Гульмира Маршаловна
Комиссия мүшелері: – Сейсен Асель Жұлдызбайқызы
– Абдраймова Молдир Жұмабаевна

№ 350 учаскелік референдум комиссиясы
(Тасшолақ ауылы, Жамбыл к-сі, 64. Тасшолақ бастауыш мектебі ғимараты).

Комиссия төрағасы – Мейрманова Толқын Рахатбаевна
Комиссия төрағасының
орынбасары – Демеуов Нұржан Қошқарбайұлы
Комиссия хатшысы – Балкибекова Динара Кыдырбаевна
Комиссия мүшелері: – Оршабеков Дидарбек Аманжолович
– Қожатаева Ализа Сейсенбекқызы

№ 351 учаскелік референдум комиссиясы
(Жаңатұрмыс ауылы, Қ.Сатпаев к-сі, 49. Қ.Сатпаев о/м ғимараты).

Комиссия төрағасы – Ускенбаев Копжасар Тулегенович
Комиссия төрағасының
орынбасары – Молдашов Шолпан Аманкелдиевич
Комиссия хатшысы – Баетова Айжан Сагатаевна
Комиссия мүшелері: – Байбатчаев Саламат Накенович
– Бугираев Канат Пиримкулович
– Алимбеков Даурен Бахытжанович
– Азимжанова Сауле

№ 352 учаскелік референдум комиссиясы
(Қорағаты ауылы, Төле би к-сі, 15. Қорағаты о/м ғимараты).
Комиссия төрағасы – Нұржан Фарида
Комиссия төрағасының
орынбасары – Муханбетова Нагима Мейржановна
Комиссия хатшысы – Шонатаева Гульмира Молдановна
Комиссия мүшелері: – Айткулова Несипкул Нокербаевна
– Алкереева Назима Есеновна
№ 354 учаскелік референдум комиссиясы
(Қызылшаруа ауылы, М.Мәметова к-сі, 8. №3 шағын орталықты мектеп ғимараты).

Комиссия төрағасы – Дауенов Бакыт Орынбасарович
Комиссия төрағасының
орынбасары – Арнабаев Ахан Камшибекович
Комиссия хатшысы – Назарова Айнаш Калдыбековна
Комиссия мүшелері: – Түйебаева Женискул Кудысовна
– Айткурманова Дидар Манжировна
– Чиналиева Кульзакира Турбековна
– Кульбаев Азамат Кайратович

№ 355 учаскелік референдум комиссиясы
(Р.Сәбденов ауылы, Р.Сәбденов к-сі 25.Ақбұлақ о/м ғимараты).

Комиссия төрағасы – Казыбекова Ляйла Еркиновна
Комиссия төрағасының
орынбасары – Еркимбаева Бахыт Мусабековна
Комиссия хатшысы – Ақшолақова Роза Жумагалиевна
Комиссия мүшелері: – Узбеков Канагат Рахимбердиевич
– Абдраймова Жаныл Жанабековна
– Нарбаева Айжан Сейсенбековна
– Кранбаева Арманай Алламбергеновна

№ 356 учаскелік референдум комиссиясы
(Бәйтели ауылы, Ш.Оспанов к-сі, 8. Бәйтелі бастауыш мектебі ғимараты).

Комиссия төрағасы – Курмантаев Бакдаулет Жайлауович
Комиссия төрағасының
орынбасары – Шарапатова Айшат Жумакелдиевна
Комиссия хатшысы – Отарымбетова Балнұр Қалдыбайқызы
Комиссия мүшелері: – Курманалиева Айман Сабитовна
– Айдаров Бейбит Абдрахманович

№ 357 учаскелік референдум комиссиясы
(Луговой ауылы, Т.Рысқұлов к-сі, 2а. Т.Рысқұлов о/м ғимараты).

Комиссия төрағасы – Тузелбаев Канатбек Муратович
Комиссия төрағасының
орынбасары – Тулендибаев Куздеухан Демисинович
Комиссия хатшысы – Сураншиева Бакыткул Абдижалиловна
Комиссия мүшелері: – Хасанов Кайрат Нуралиевич
– Ахатаева Гульназ Камшыбековна
– Кикбаева Магрипа Токташбековна
– Ускембаева Гульжан Жапсарбаевна
– Дарганов Алмас Бахтиярович
– Ихласова Гульжан Каримбаевна
– Ержанова Атира Жолдасқызы
– Мамешов Саркытбек Мамешович

№ 358 учаскелік референдум комиссиясы
(Луговой ауылы, С.Есимов к-сі, 61. Мәдениет үйі ғимараты).

Комиссия төрағасы – Доскожаева Гульмира Идатовна
Комиссия төрағасының
орынбасары – Муленбаева Гулбану Мурасовна
Комиссия хатшысы – Суттибаева Жайнагул Нажимхановна
Комиссия мүшелері: – Мухамеджанова Шолпан Маратовна
– Махмутова Гульнара Молдазимовна
– Жарылкасынова Айгуль Болатовна
– Ниязкулова Акмарал Уменовна
– Керімбекова Қанаткүл Атанқызы
– Назгул Жумалы Әміржанқызы
– Оспанова Жадыра Турысбековна
– Базарбаев Мақсат Дузбаевич

№ 359 учаскелік референдум комиссиясы
(Луговой ауылы, Ж.Батыр к-сі, 32. М.Горький о/м ғимараты).

Комиссия төрағасы – Дузбаев Талгат Амангельдиевич
Комиссия төрағасының
орынбасары – Шиникулов Мухит Садырович
Комиссия хатшысы – Ахметжанов Арман Боранханович
Комиссия мүшелері: – Каипова Рыскуль Укубаевна
– Каугабаева Анар Каугабаевна
– Иманкулов Бауыржан Киргизбаевич
– Ойтаева Айгуль Тулепбергеновна

№ 360 учаскелік референдум комиссиясы
(Құлан ауылы, Жібек жолы к-сі, 57. А.Бөкейханов о/м ғимараты).

Комиссия төрағасы – Жапаркулов Тойшыгул Кадырбекович
Комиссия төрағасының
орынбасары – Макулбаев Самат Бабиханович
Комиссия хатшысы – Маймаков Османбек
Комиссия мүшелері: – Утегенова Замзагул Рыскулбековна
– Өкенова Сандуғаш Әлімханқызы
– Буланбаева Жадра Аязқызы
– Жайлыбаев Мурат Арыкпаевич
– Нурмагамбетова Гүлжазира Ғабитқызы
– Койшыбаев Нурболат Адилханович

№ 362 учаскелік референдум комиссиясы
(Құлан ауылы, Жібек жолы к-сі, 318. Құлан агротехникалық колледжі ғимараты).

Комиссия төрағасы – Бошкаев Ержан Тансыкович
Комиссия төрағасының
орынбасары – Тайжанов Серик Абдыкалыкович
Комиссия хатшысы – Баймуратов Турарбек Сабырханович
Комиссия мүшелері: – Нарматов Мурасжан Жанабердиевич
– Ермекбай Муслим Асанович
– Таукебаева Назым Бакытжановна
– Тугылшиев Ертіс Армиябекович

№ 485 учаскелік референдум комиссиясы
(Сәлімбай ауылы, Т.Сабазбеков к-сі, 33 а. Бірлес о/м ғимараты).

Комиссия төрағасы – Киялбеков Бекмурат Махаметкулович
Комиссия төрағасының
орынбасары – Туртбаев Кенже Нурланович
Комиссия хатшысы – Тантаев Нұрдос Шәпетқұлұлы
Комиссия мүшелері: – Молдабеков Нурасыл Муратулы
– Амзекулов Адилхан Сейткулович

№ 486 учаскелік референдум комиссиясы
(Құлан ауылы, Жібек жолы к-сі, 80. Сұлутөр кинотеатры ғимараты).

Комиссия төрағасы – Ахатаев Аскар Ахатаевич
Комиссия төрағасының
орынбасары – Маткаймов Нурлан Ануарбекович
Комиссия хатшысы – Акбердиева Гүлдерай Сұлтанбайқызы
Комиссия мүшелері: – Назарбеков Жамбыл Қолаұлы
– Айдарбекова Рабига Сапархановна
– Кыдырова Улжан Сагимбаевна
– Медерова Динара Орынбековна
– Омиралиева Райхан Муратхановна
– Кошанова Гульмира Шабенқызы

№ 487 учаскелік референдум комиссиясы
(Сөгеті ауылы, А.Молдагулова к-сі, 12. Мәдениет үйі ғимараты).

Комиссия төрағасы – Тайжанова Дарига Лисиповна
Комиссия төрағасының
орынбасары – Сералиев Нурлан Тилеукулович
Комиссия хатшысы – Наурызбаев Бахыт Бахаевич
Комиссия мүшелері: – Шабатаева Анар Сейсенбековна
– Сатыбалдиев Нүркен Абикович
Т.Рысқұлов аудандық референдум комиссиясы.
Ескертпе: ҚР «Республикалық референдум туралы» Конституциялық заңның 20-бабына сәйкес, референдумға дайындықпен оны өткізу орталық, аумақтық және учаскелік референдум комиссияларына жүктелген, ал олардың функциясын орындаушы сайлау комиссиялары болып табылады.

Поделиться ссылкой: