Т.Рысқұлов аудандық аумақтық сайлау комиссиясының ХАБАРЛАМАСЫ (Құлан ауылы, Жібек жолы көшесі №73, тел.: 2-16-00).

132 Views

2023 жылғы 5 қарашаға тағайындалған Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданының әкімін сайлауды әзірлеу мен өткізу жөніндегі негізгі іс-шаралардың күнтізбелік жоспарының 5 тармағына сәйкес, Т.Рысқұлов аудандық аумақтық сайлау комиссиясы, учаскелік сайлау комиссияларының құрамын жариялайды:
№ 328 учаскелік сайлау комиссиясы
(Қайыңды ауылы, Жорабек к-сі 16. Мәдениет үйі ғимараты).
Комиссия төрайымы – Ертаева Айгуль Арыстанбековна
Комиссия төрайымының орынбасары – Алибаев Болат Орынбасарович
Комиссия хатшысы – Керимкулова Гульмира Рыскулбековна
Комиссия мүшелері – Сугиров Серик Толеукулович
– Даутаев Сапарбек Дүйсебекович
№ 329 учаскелік сайлау комиссиясы
(Тереңөзек ауылы, Жамбыл к-сі 52. Ауыл әкімдігі ғимараты).
Комиссия төрағасы – Кыдыралиев Мурас Уалиулы
Комиссия төрағасының
орынбасары – Жамбаев Биржан Ноянович
Комиссия хатшысы – Осалиев Азамат Рахымбетович
Комиссия мүшелері – Сейтбеков Райлан Алиаскарович
– Қасыбаева Гүлнар Куанышевна
– Токсанбаев Айсултан Аятбекович
– Әмреқұлов Азамат Алтайұлы
№ 330 учаскелік сайлау комиссиясы
(Ақыртөбе ауылы, Ш.Қадырқұлов к-сі 43. Ақыртөбе о/м ғимараты).
Комиссия төрағасы – Рысбаев Мансур Ярахметович
Комиссия төрағасының орынбасары – Мукашев Бауыржан Батаевич
Комиссия хатшысы – Акишева Салтанат Төленқызы
Комиссия мүшелері – Ахай Мақсұт Садикұлы
– Бапатаева Айжан Мейірқұлқызы
– Давталиева Эльмира Худайбергеновна
– Кокумбаев Жанат Арапбекович
№ 331 учаскелік сайлау комиссиясы
(Өрнек ауылы, Е.Алпысбайұлы к-сі 12. Алғабас о/м ғимараты).
Комиссия төрағасы – Рыскулов Ерболсын Джексенович
Комиссия төрағасының орынбасары – Ержанов Болат Мухаметжанович
Комиссия хатшысы – Байназарова Балхия Сагынбековна
Комиссия мүшелері – Нурходжаева Айгуль Рыспековна
– Жаңабай Нұрлан Бақытжанұлы
– Айдаркулов Асет Алибекович
– Тұйғынбаев Кемелбек
№ 332 учаскелік сайлау комиссиясы
(Жарлысу ауылы, С.Муканова к-сі 1. А.Шинасилов о/м ғимараты).
Комиссия төрағасы – Оспанов Мәди Айбасович
Комиссия төрағасының орынбасары – Чинасилов Улан Оралбекович
Комиссия хатшысы – Муратова Нуржамал Алметовна
Комиссия мүшелері – Шопабаев Аскат Урисович
– Куралбаева Назым Есенгалиевна
№ 333 учаскелік сайлау комиссиясы
(Малдыбай ауылы, Мектеп к-сі 25. Малдыбай о/м ғимараты).
Комиссия төрайымы – Алдабергенова Шайбүбі Кожанкуловна
Комиссия төрайымының орынбасары – Карабаев Сабит Ширханович
Комиссия хатшысы – Абдикаримов Нурлыбек Тохтарбекович
Комиссия мүшелері – Нарбаев Айтжан Аскарович
– Бесбаева Айжан Ахметжановна
№ 334 учаскелік сайлау комиссиясы
(Д.Қонаев ауылы, Бірлік к-сі 22. №5 шағын орталықты о/м ғимараты).
Комиссия төрайымы – Кожахметова Гульзира Турекуловна
Комиссия төрайымының орынбасары – Амиреев Алижан Зейнылкеримович
Комиссия хатшысы – Мамытова Нуркуль Киябаевна
Комиссия мүшелері – Бекбосынова Мира Шарипхановна
– Кутяков Александр Юрьевич
№ 335 учаскелік сайлау комиссиясы
(Алғабас ауылы, С.Игисинов к-сі 1. Ы.Алтынсарин о/м ғимараты).
Комиссия төрайымы – Серикбаева Магрипа Турсыновна
Комиссия төрайымының орынбасары – Меркібай Жанар Ержанқызы
Комиссия хатшысы – Бейкутова Ұлбосын Муратбековна
Комиссия мүшелері – Сукенова Фарида Амантаевна
– Нюсипов Медеу Курманбекович
№ 336 учаскелік сайлау комиссиясы
(Құмарық ауылы, Жібек жолы к-сі 63. Мәдениет үйі ғимараты).
Комиссия төрайымы – Жанабердиева Рабига Кенесбековна
Комиссия төрайымының орынбасары – Бектурганов Болатхан
Комиссия хатшысы – Жаналакова Алия Мырзабековна
Комиссия мүшелері: – Раушанова Ақжарқын Өмірәліқызы
– Бурибаева Динара Дилдабековна
– Кумекова Карима Сарсенбековна
– Омаркулов Ардак Кастелбекович
№ 337 учаскелік сайлау комиссиясы
(Көгершін ауылы, М.Амиреев к-сі 47. Ақтоған о/м ғимараты).
Комиссия төрайымы – Мандибаева Улбосын Амангельдиевна
Комиссия төрайымының орынбасары – Карабаев Кайсар Азимханович
Комиссия хатшысы – Асемов Максат Сарсембекович
Комиссия мүшелері: – Нурбаева Канипа Джолшыбековна
– Бодауова Данагул Камаладиновна
– Айтбаев Канат Болатович
– Ержанова Мадина Мухамбетжановна
– Токсеитова Гульжан Нурмахановна
– Сыдыкова Балагуль Камаладиновна
№ 339 учаскелік сайлау комиссиясы
(Көкдөнен ауылы, Ш.Уалиханов к-сі 87. Мәдениет үйі ғимараты).
Комиссия төрағасы – Касенов Нуркен Бакбергенович
Комиссия төрағасының орынбасары – Илясов Абдиашим Есиркепович
Комиссия хатшысы – Кенебаева Кулдария Култыевна
Комиссия мүшелері – Мырзахметов Калижан Нуржанович
– Айсерикова Толкын Айдаровна
– Джунисов Алиби Салмексеевич
– Есмурзаева Гульнур Аудановна
№ 340 учаскелік сайлау комиссиясы
(Жақсылық ауылы, Жамбыл к-сі 36. Қ.Сұлтанбеков о/м ғимараты).
Комиссия төрайымы – Стыбаева Ақбота Муратхановна
Комиссия төрайымының орынбасары – Байтуманов Кожамурат Онгарбаевич
Комиссия хатшысы – Ажиров Ешенхан Жундербекович
Комиссия мүшелері – Ибраймов Мукан Мусакулович
– Бибосынов Мурат Тойшыбаевич
– Асилина Жанна Бидаулетовна
– Тлеукулова Галия Сейтказиевна
№ 341 учаскелік сайлау комиссиясы
(Құлан ауылы, Жібек жолы к-сі 203. Құлан мектеп гимназиясы).
Комиссия төрайымы – Тажибаева Эльмира Дуйсеналиевна
Комиссия төрайымының орынбасары – Шонатаева Шакизат Байданқызы
Комиссия хатшысы – Сабалакова Желеукул Нургалиевна
Комиссия мүшелері – Тегешов Жайдар Тажиманович
– Тастемиров Талгат Камбарович
– Шадилбеков Максат Райзович
– Өзбек Мирас Саматұлы
– Умиркулов Асланбек Токенович
– Иманқұлова Сандуғаш Серікқызы
№ 342 учаскелік сайлау комиссиясы
(Құлан ауылы, Жібек жолы к-сі 79а. №1 лицей мектебінің ғимараты).
Комиссия төрайымы – Кыдырова Айман Жуманбаевна
Комиссия төрайымының орынбасары – Амреев Улыкбек Аширкулович
Комиссия хатшысы – Толымбетова Рабига Джумухановна
Комиссия мүшелері – Кулышев Данияр Берикович
– Ерходжаева Айнур Жарылкасыновна
– Атенова Гулзат Жандаржанкызы
– Сейтжапаров Бекжан Бакытулы
– Жанетов Талгат Жорабекович
– Абдрахманова Майра Мұратқызы
№ 343 учаскелік сайлау комиссиясы
(Құлан ауылы, Жібек жолы к-сі 57. А.Бөкейханов о/м ғимараты).
Комиссия төрайымы – Шулакова Нургуль Толеновна
Комиссия төрайымының орынбасары – Кожамкулов Курмангали Жайлауович
Комиссия хатшысы – Янширова Нургуль Абильдаевна
Комиссия мүшелері – Ибраимова Сая Сагиевна
– Бектенбаева Актолкын Утебаевна
– Турганбаева Шынар Амандыковна
– Арыстанбаев Сакен Бейсенбекұлы
– Мурсултанова Гульзат Канатовна
– Енсебек Айдана Ардаққызы
№ 344 учаскелік сайлау комиссиясы
(Қарақат ауылы, А.Сүлейменов к-сі 28. Ауылдық клуб).
Комиссия төрағасы – Байгелов Самат Бейбитович
Комиссия төрағасының орынбасары – Қарабаева Салтанат Балағазқызы
Комиссия хатшысы – Асанкулова Ляззат Ахметовна
Комиссия мүшелері – Телгараева Баян Кузембаевна
– Жаркинбаева Гульжамал Мейркуловна
№ 345 учаскелік сайлау комиссиясы
(Әбдіжапар ауылы, С.Ақүрпек к-сі 13. Туризм және өлкетану мектебі ғимараты).
Комиссия төрайымы – Баймусаева Нургуль Таттибаевна
Комиссия төрайымының орынбасары – Колхозбай Айнагүл Ермаханқызы
Комиссия хатшысы – Алкереев Нуржигит Мейркулович
Комиссия мүшелері – Даулеткулова Ляззат Амановна
– Бийолиев Жұмабек Мухтарович
№ 346 учаскелік сайлау комиссиясы
(Еңбекші ауылы, Қ.Сатбаев к-сі 98. Абай о/м ғимараты).
Комиссия төрағасы – Утепбаев Ергали Асанович
Комиссия төрағасының орынбасары – Амреев Берик Үшкемпірұлы
Комиссия хатшысы – Орал Әсел Махмутқызы
Комиссия мүшелері – Бакеева Бозтан Айткуловна
– Кадырбаева Әлия Сейсеновна
– Таштанбаева Гульназима Рахимбердиевна
– Сабирова Гулайша Рустемқызы
№ 347 учаскелік сайлау комиссиясы
(Каменка ауылы, С.Жүсіп шау к-сі 1.Б.Момышұлы о/м ғимараты).
Комиссия төрағасы – Исабаев Максат Мухтарович
Комиссия төрағасының орынбасары – Бектемишов Жунис Кенжекулович
Комиссия хатшысы – Алимкулов Марал Муратович
Комиссия мүшелері – Алимкулова Мадина Аскаровна
– Битанова Айсулу Аскаровна
– Танатова Гульназ Оксикбаевна
– Байтемиров Бауыржан Бурханович
№ 348 учаскелік сайлау комиссиясы
(Қазақ ауылы, Абай к-сі 20. М.Ауезов о/м ғимараты).
Комиссия төрайымы – Сарсенова Мадина Шералиевна
Комиссия төрайымының орынбасары – Амреева Шарбану Чинтаевна
Комиссия хатшысы – Жаналакова Алтыным Ибрагимқызы
Комиссия мүшелері – Жұмаділдаева Әсел Құрманғазықызы
– Метеркулова Назгул Отаргалиевна
№ 349 учаскелік сайлау комиссиясы
(Жалпақсаз ауылы, Ш.Омаров к-сі 38. Жалпақсаз бастауыш мектебі ғимараты).
Комиссия төрайым – Сатылганова Гульзина Оналбековна
Комиссия төрайымы орынбасары – Тутеева Жулдыз Доктырбековна
Комиссия хатшысы – Баятанова Гульмира Маршаловна
Комиссия мүшелері – Сейсен Асель Жұлдызбайқызы
– Абдраймова Молдир Жұмабаевна
№ 350 учаскелік сайлау комиссиясы
(Тасшолақ ауылы, Жамбыл к-сі 64. Тасшолақ бастауыш мектебі ғимараты).
Комиссия төрайымы – Мейрманова Толқын Рахатбаевна
Комиссия төрайымының орынбасары – Демеуов Нұржан Қошқарбайұлы
Комиссия хатшысы – Балкибекова Динара Кыдырбаевна
Комиссия мүшелері – Оршабеков Дидарбек Аманжолович
– Қожатаева Ализа Сейсенбекқызы
№ 351 учаскелік сайлау комиссиясы
(Жаңатұрмыс ауылы, Қ.Сатбаев к-сі 49. Қ.Сатбаев о/м ғимараты).
Комиссия төрағасы – Жамалбеков Нурболат Мамырханович
Комиссия төрағасының орынбасары – Байбатчаев Саламат Накенович
Комиссия хатшысы – Баетова Айжан Сагатаевна
Комиссия мүшелері – Бейсенбек Дидар Нұрсаматұлы
– Бугираев Канат Пиримкулович
– Алимбеков Даурен Бахытжанович
– Азимжанова Сауле
№ 352 учаскелік сайлау комиссиясы
(Қорағаты ауылы,Төле би к-сі 15. Қорағаты о/м ғимараты).
Комиссия төрайымы – Нұржан Фарида
Комиссия төрайымының орынбасары – Муханбетова Нагима Мейржановна
Комиссия хатшысы – Шоненов Даулет Кайнарович
Комиссия мүшелері – Айткулова Несипкул Нокербаевна
– Нургазиева Турсын Мыктыбековна
№ 354 учаскелік сайлау комиссиясы
(Қызылшаруа ауылы, М.Мәметова к-сі 8. №3 шағын орталықты мектеп ғимараты).
Комиссия төрағасы – Дауенов Бакыт Орынбасарович
Комиссия төрағасының орынбасары – Арнабаев Ахан Камшибекович
Комиссия хатшысы – Назарова Айнаш Калдыбековна
Комиссия мүшелері – Түйебаева Женискул Кудысовна
– Айткурманова Дидар Манжировна
– Чиналиева Кульзакира Туребековна
– Кульбаев Азамат Кайратович
№ 355 учаскелік сайлау комиссиясы
(Р.Сәбденов ауылы, Р.Сәбденов к-сі 25.Ақбұлақ о/м ғимараты).
Комиссия төрайымы – Казыбекова Ляйла Еркиновна
Комиссия төрайымының орынбасары – Еркимбаева Бахыт Мусабековна
Комиссия хатшысы – Ақшолақова Роза Жумагалиевна
Комиссия мүшелері – Узбеков Канагат Рахимбердиевич
– Абдраймова Жаныл Жанабековна
– Нарбаева Айжан Сейсенбековна
– Кранбаева Арманай Алламбергеновна
№ 356 учаскелік сайлау комиссиясы
(Бәйтелі ауылы, Шұлғаубай к-сі 7. Бәйтелі бастауыш мектебі ғимараты).
Комиссия төрағасы – Курмантаев Бакдаулет Жайлауович
Комиссия төрағасының орынбасары – Шарапатова Айшат Жумакелдиевна
Комиссия хатшысы – Отарымбетова Балнұр Қалдыбайқызы
Комиссия мүшелері – Курманалиева Айман Сабитовна
– Айдаров Бейбит Абдрахманович
№ 357 учаскелік сайлау комиссиясы
(Луговой ауылы, Т.Рысқұлов к-сі 2а. Т.Рысқұлов о/м ғимараты).
Комиссия төрағасы – Тузелбаев Канатбек Муратович
Комиссия төрағасының орынбасары – Ержанова Атира Жолдасқызы
Комиссия хатшысы – Сураншиева Бакыткул Абдижалиловна
Комиссия мүшелері – Хасанов Кайрат Нуралиевич
– Ахатаева Гульназ Камшыбековна
– Кикбаева Магрипа Токташбековна
– Ускембаева Гульжан Жапсарбаевна
– Дарганов Алмас Бахтиярович
– Ихласова Гульжан Каримбаевна
– Тулендибаев Куздеухан Демесинович
– Мамешов Саркытбек Мамешович
№ 358 учаскелік сайлау комиссиясы
(Луговой ауылы, С.Есімұлы көшесі №61 в, Т.Рысқұлов ауданы әкім­дігінің дене шынықтыру және спорт бөлімінің «балалар мен жасөспірімдер дене шынықтыру клубы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты).
Комиссия төрайымы – Доскожаева Гульмира Идатовна
Комиссия төрайымының орынбасары – Муленбаева Гулбану Мурасовна
Комиссия хатшысы – Суттибаева Жайнагул Нажимхановна
Комиссия мүшелері – Мухамеджанова Шолпан Маратовна
– Махмутова Гульнара Молдазимовна
– Жарылкасынова Айгуль Болатовна
– Ниязкулова Акмарал Уменовна
– Керімбекова Қанаткүл Атанқызы
– Жұмалы Назгүл Әміржанқызы
– Оспанова Жадыра Турысбековна
– Базарбаев Мақсат Дузбаевич
№ 359 учаскелік сайлау комиссиясы
(Луговой ауылы, Жантелі батыр к-сі 32. М.Горький о/м ғимараты).
Комиссия төрағасы – Дузбаев Талгат Амангельдиевич
Комиссия төрағасының орынбасары – Абакова Алшакул Жолдасовна
Комиссия хатшысы – Ахметжанов Арман Боранханович
Комиссия мүшелері – Каипова Рыскуль Укубаевна
– Каугабаева Анар Каугабаевна
– Иманкулов Бауыржан Киргизбаевич
– Ойтаева Айгуль Тулепбергеновна
№ 360 учаскелік сайлау комиссиясы
(Құлан ауылы, Жібек жолы к-сі 57. А.Бөкейханов о/м ғимараты).
Комиссия төрағасы – Жапаркулов Тойшыгул Кадырбекович
Комиссия төрағасының орынбасары – Койшыбаев Нурболат Адилханович
Комиссия хатшысы – Маймаков Османбек
Комиссия мүшелері – Утегенова Замзагул Рыскулбековна
– Өкенова Сандуғаш Әлімханқызы
– Буланбаева Жадыра Аязқызы
– Медерова Динара Орынбековна
– Нурмагамбетова Гүлжазира Ғабитқызы
– Макулбаев Самат Бабиханович
№ 362 учаскелік сайлау комиссиясы
(Құлан ауылы, Жібек жолы к-сі 318.Құлан агротехникалық колледжінің ғимараты).
Комиссия төрағасы – Бошкаев Ержан Тансыкович
Комиссия төрағасының орынбасары – Тайжанов Серик Абдыкалыкович
Комиссия хатшысы – Баймуратов Турарбек Сабырханович
Комиссия мүшелері – Нарматов Мурасжан Жанабердиевич
– Ермекбай Муслим Асанович
– Таукебаева Назым Бакытжановна
– Аденова Мерей Онгаровна
№ 485 учаскелік сайлау комиссиясы
(Сәлімбай ауылы, Т.Сабазбеков к-сі 33 а. Бірлес о/м ғимараты).
Комиссия төрағасы – Киялбеков Бекмурат Махаметкулович
Комиссия төрағасының орынбасары – Туртбаев Кенже Нурланович
Комиссия хатшысы – Конакбаева Гульгайша Султанбаевна
Комиссия мүшелері – Молдабеков Нурасыл Муратулы
– Амзекулов Адилхан Сейткулович
№ 486 учаскелік сайлау комиссиясы
(Құлан ауылы, Жібек жолы к-сі 94 Аудандық мәдениет үйі).
Комиссия төрағасы – Ахатаев Аскар Ахатаевич
Комиссия төрағасының орынбасары – Маткаймов Нурлан Ануарбекович
Комиссия хатшысы – Жармухаметова Гульнара Брашовна
Комиссия мүшелері – Назарбеков Жамбыл Қолаұлы
– Айдарбекова Рабига Сапархановна
– Кыдырова Улжан Сагимбаевна
– Кошанова Гульмира Шабденқызы
– Омиралиева Райхан Муратхановна
– Жайлыбаев Мурат Арыкпаевич
№ 487 учаскелік сайлау комиссиясы
(Сөгеті ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі №2, Жамбыл облысы әкім­дігінің білім басқармасы Т.Рысқұлов ауданының білім бөлімінің «Сөгеті бастауыш мектебі» комму­налдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты).
Комиссия төрайымы – Тайжанова Дарига Лисиповна
Комиссия төрайымының орынбасары – Шабатаева Анар Сейсенбековна
Комиссия хатшысы – Наурызбаев Бахыт Бахаевич
Комиссия мүшелері – Сералиев Нурлан Тилеукулович
– Сералиев Нурлан Тилеукулович
– Сатыбалдиев Нүркен Абикович

Т.Рысқұлов аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы.

СООБЩЕНИЕ Территориальной избирательной комиссии района Т.Рыскулова
(с. Кулан, ул. Жибек жолы 73, тел.: 2-16-00)

В соответствии с пунктом 5 календарного плана основных мероприятий по подготовке и проведению выборов акима района Т.Рыскулова Жамбылской области, назначенных на 5 ноября 2023 года, территориальная избирательная комиссия района Т.Рыскулова сообщает о составе участковых избирательных комиссий:
Участковая избирательная комиссия № 328
(Село Кайынды, ул. Жорабека 16, здание сельской домкультуры).
Председатель комиссии – Ертаева Айгуль Арыстанбековна
Заместитель председателя комиссии – Алибаев Болат Орынбасарович
Секретарь комиссии – Керимкулова Гульмира Рыскулбековна
Члены комиссии – Сугиров Серик Толеукулович
– Даутаев Сапарбек Дүйсебекович
Участковая избирательная комиссия № 329
(Село Теренозек, ул. Жамбыла 52, здание сельского акимата).
Председатель комиссии – Кыдыралиев Мурас Уалиулы
Заместитель председателя комиссии – Жамбаев Биржан Ноянович
Секретарь комиссии – Осалиев Азамат Рахымбетович
Члены комиссии – Сейтбеков Райлан Алиаскарович
– Касыбаева Гульнар Куанышевна
– Токсанбаев Айсултан Аятбекович
– Амрекулов Азамат Алтайулы
Участковая избирательная комиссия № 330
(Село Акыртобе, ул. Ш.Кадыркулова 43, здание средней школы Акыртобе).
Председатель комиссии – Рысбаев Мансур Ярахметович
Заместитель председателя комиссии – Мукашев Бауыржан Батаевич
Секретарь комиссии – Акишева Салтанат Төленқызы
Члены комиссии – Ахай Максут Садикулы
– Бапатаева Айжан Мейркулкызы
– Давталиева Эльмира Худайбергеновна
– Кокумбаев Жанат Арапбекович
Участковая избирательная комиссия № 331
(Село Орнек, ул. Е.Алпысбайулы 12, здание средней школы Алгабас).
Председатель комиссии – Рыскулов Ерболсын Джексенович
Заместитель председателя комиссии – Ержанов Болат Мухаметжанович
Секретарь комиссии – Байназарова Балхия Сагынбековна
Члены комиссии – Нурходжаева Айгуль Рыспековна
– Жанабай Нурлан Бакытжанович
– Айдаркулов Асет Алибекович
– Туйгынбаев Кемелбек
Участковая избирательная комиссия № 332
(Село Жарлысу, ул. С.Муканова 1, здание средней школы имени А.Шинасилова).
Председатель комиссии – Оспанов Мәди Айбасович
Заместитель председателя комиссии – Чинасилов Улан Оралбекович
Секретарь комиссии – Муратова Нуржамал Алметовна
Члены комиссии – Шопабаев Аскат Урисович
– Куралбаева Назым Есенгалиевна
Участковая избирательная комиссия № 333
(Село Малдыбай, ул. Мектеп 25, здание средней школы Малдыбай).
Председатель комиссии – Алдабергенова Шайбуби Кожанкуловна
Заместитель председателя комиссии – Карабаев Сабит Ширханович
Секретарь комиссии – Абдикаримов Нурлыбек Тохтарбекович
Члены комиссии – Нарбаев Айтжан Аскарович
– Бесбаева Айжан Ахметжановна
Участковая избирательная комиссия №334
(Село Д.Конаева, ул. Бирлик 22, здание школы №5 с миницентром).
Председатель комиссии – Кожахметова Гульзира Турекуловна
Заместитель председателя комиссии – Амиреев Алижан Зейнылкеримович
Секретарь комиссии – Мамытова Нуркуль Киябаевна
Члены комиссии – Бекбосынова Мира Шарипхановна
– Кутяков Александр Юрьевич
Участковая избирательная комиссия № 335
(Село Алгабас, ул. С.Игисинова 1, здание средней школы имени Ы.Алтынсарина).
Председатель комиссии – Серикбаева Магрипа Турсыновна
Заместитель председателя комиссии – Меркибай Жанар Ержановна
Секретарь комиссии – Бейкутова Улбосын Муратбековна
Члены комиссии – Сукенова Фарида Амантаевна
– Нюсипов Медеу Курманбекович
Участковая избирательная комиссия № 336
(Село Кумарык, ул. Жибек жолы 63, здание сельской домкультуры).
Председатель комиссии – Жанабердиева Рабига Кенесбековна
Заместитель председателя комиссии – Бектурганов Болатхан
Секретарь комиссии – Жаналакова Алия Мырзабековна
Члены комиссии – Раушанова Акжаркын Омиралиовна
– Бурибаева Динара Дилдабековна
– Кумекова Карима Сарсенбековна
– Омаркулов Ардак Кастелбекович
Участковая избирательная комиссия № 337
(Село Когершин, ул. М.Амиреев 67, здание средней школы имени Актоган).
Председатель комиссии – Мандибаева Улбосын Амангельдиевна
Заместитель председателя комиссии – Карабаев Кайсар Азимханович
Секретарь комиссии – Асемов Максат Сарсенбекович
Члены комиссии – Нурбаева Канипа Джолшыбековна
– Бодауова Данагул Камаладиновна
– Айтбаев Канат Болатович
– Ержанова Мадина Мухамбетжановна
– Токсеитова Гульжан Нурмахановна
– Сыдыкова Балагуль Камаладиновна
Участковая избирательная комиссия № 339
(Село Кокдонен, ул. Ш.Уалиханова 87, здание домкультуры).
Председатель комиссии – Касенов Нуркен Бакбергенович
Заместитель председателя комиссии – Илясов Абдиашим Есиркепович
Секретарь комиссии – Кенебаева Кулдария Култыевна
Члены комиссии – Мырзахметов Калижан Нуржанович
– Айсерикова Толкын Айдаровна
– Джунисов Алиби Салмексеевич
– Есмурзаева Гульнур Аудановна
Участковая избирательная комиссия№ 340
(Село Жаксылык, ул. Жамбыла 36, здание средней школы имени К.Султанбекова).
Председатель комиссии – Стыбаева Ақбота Муратхановна
Заместитель председателя комиссии – Байтуманов Кожамурат Онгарбаевич
Секретарь комиссии – Ажиров Ешенхан Жундербекович
Члены комиссии – Ибраимов Мукан Мусакулович
– Бибосынов Мурат Тойшыбаевич
– Асилина Жанна Бидаулетовна
– Тлеукулова Галия Сейтказиевна
Участковая избирательная комиссия №341
(Село Кулан, ул. Жибек жолы 203, школа-гимназия Кулан).
Председатель комиссии – Тажибаева Эльмира Дуйсеналиевна
Заместитель председателя комиссии – Шонатаева Шакизат Байдановна
Секретарь комиссии – Сабалакова Желеукул Нургалиевна
Члены комиссии – Тегешов Жайдар Тажиманович
– Тастемиров Талгат Камбарович
– Шадилбеков Максат Райзович
– Озбек Мирас Саматович
– Умиркулов Асланбек Токенулы
– Иманкулова Сандуғаш Сериковна
Участковая избирательная комиссия №342
(Село Кулан, ул. Жибек жолы 79а, здание школа-лицей №1).
Председатель комиссии – Кыдырова Айман Жуманбаевна
Заместитель председателя комиссии – Амреев Улыкбек Аширкулович
Секретарь комиссии – Толымбетова Рабига Джумухановна
Члены комиссии – Кулышев Данияр Берикович
– Ерходжаева Айнур Жарылкасыновна
– Атенова Гулзат Жандаржановна
– Сейтжапаров Бекжан Бакытович
– Жанетов Талгат Жорабекович
– Абдрахманова Майра Муратовна
Участковая избирательная комиссия № 343
(Село Кулан, ул. Жибек жолы 57, здание средней школы имени А.Бокейханова).
Председатель комиссии – Шулакова Нургуль Толеновна
Заместитель председателя комиссии – Кожамкулов Курмангали Жайлауович
Секретарь комиссии – Янчирова Нургуль Абильдаевна
Члены комиссии – Ибраимова Сая Сагиевна
– Бектенбаева Актолкын Утебаевна
– Турганбаева Шынар Амандыковна
– Арыстанбаев Сакен Бейсенбекович
– Мурсултанова Гульзат Канатовна
– Енсебек Айдана Ардаковна
Участковая избирательная комиссия № 344
(Село Каракат, ул. А.Сулейменова 28, сельский клуб).
Председатель комиссии – Байгелов Самат Бейбитович
Заместитель председателя комиссии – Карабаева Салтанат Балагазовна
Секретарь комиссии – Асанкулова Ляззат Ахметовна
Члены комиссии – Телгараева Баян Кузембаевна
– Жаркинбаева Гульжамал Мейркуловна
Участковая избирательная комиссия № 345
(Село с.Абдижапар, ул. С.Акурпек 13, здание школы туризма и краеведения).
Председатель комиссии – Баймусаева Нургуль Таттибаевна
Заместитель председателя комиссии – Колхозбай Айнагуль Ермахановна
Секретарь комиссии – Алкереев Нуржигит Мейркулович
Члены комиссии – Даулеткулова Ляззат Амановна
– Бийолиев Жумабек Мухтарович
Участковая избирательная комиссия № 346
(Село Енбекши, ул. К.Сатпаева 98, здание средней школы Абай).
Председатель комиссии – Утепбаев Ергали Асанович
Заместитель председателя комиссии – Амреев Берик Ушкемпирович
Секретарь комиссии – Орал Асел Махмутовна
Члены комиссии – Бакеева Бозтан Айткуловна
– Кадырбаева Әлия Сейсеновна
– Таштанбаева Гульназима Рахимбердиевна
– Сабирова Гулайша Рустемовна
Участковая избирательная комиссия № 347
(Село Каменка, ул. С.Жусип шау 1, здание средней школы имени Б.Момышулы).
Председатель комиссии – Исабаев Максат Мухтарович
Заместитель председателя комиссии – Бектемишов Жунис Кенжекулович
Секретарь комиссии – Алимкулов Марал Муратович
Члены комиссии – Алимкулова Мадина Аскаровна
– Битанова Айсулу Аскаровна
– Танатова Гульназ Оксикбаевна
– Байтемиров Бауыржан Бурханович
Участковая избирательная комиссия № 348
(Село Казах, ул. Абая 20, здание средней школы имени М.Ауезова).
Председатель комиссии – Сарсенова Мадина Шералиевна
Заместитель председателя комиссии – Амреева Шарбану Чинтаевна
Секретарь комиссии – Жаналакова Алтыным Ибрагимовна
Члены комиссии – Жумадилдаева Асел Қурмангазыовна
– Метеркулова Назгул Отаргалиевна
Участковая избирательная комиссия № 349
(Село Жалпаксаз, ул. Ш.Омарова 38, здание начальной школы Жалпаксаз).
Председатель комиссии – Сатылганова Гульзина Оналбековна
Заместитель председателя комиссии – Тутеева Жулдыз Доктирбековна
Секретарь комиссии – Баятанова Гульмира Маршаловна
Члены комиссии – Сейсен Асель Жулдызбайовна
– Абдраймова Молдир Жумабаевна
Участковая избирательная комиссия № 350
(Село Тасшолак, ул. Жамбыл 64, здание началной школы Тасшолак).
Председатель комиссии – Мейрманова Толкын Рахатбаевна
Заместитель председателя комиссии – Демеуов Нуржан Кошкарбайович
Секретарь комиссии – Балкибекова Динара Кыдырбаевна
Члены комиссии – Оршабеков Дидарбек Аманжолович
– Кожатаева Ализа Сейсенбековна
Участковая избирательная комиссия № 351
(Село Жанатурмыс, ул. К.Сатбаева 49, здание средней школы имени К.Сатбаева).
Председатель комиссии – Жамалбеков Нурболат Мамырханович
Заместитель председателя комиссии – Байбатчаев Саламат Накенович
Секретарь комиссии – Баетова Айжан Сагатаевна
Члены комиссии – Бейсенбек Дидар Нурсаматович
– Бугираев Канат Пиримкулович
– Алимбеков Даурен Бахытжанович
– Азимжанова Сауле
Участковая избирательная комиссия № 352
(Село Корагаты, ул. Толе би 15, здание домкультуры).
Председатель комиссии – Нұржан Фарида
Заместитель председателя комиссии – Муханбетова Нагима Мейржановна
Секретарь комиссии – Шоненов Даулет Кайнарович
Члены комиссии – Айткулова Несипкул Нокербаевна
– Нургазиева Турсын Мыктыбековна
Участковая избирательная комиссия № 354
(Село Кызылшаруа, ул. М.Маметовой 8, здание школы №3 с миницентром).
Председатель комиссии – Дауенов Бакыт Орынбасарович
Заместитель председателя комиссии – Арнабаев Ахан Камшибекович
Секретарь комиссии – Назарова Айнаш Калдыбековна
Члены комиссии – Түйебаева Женискуль Кудысовна
– Айткурманова Дидар Манжировна
– Чиналиева Кульзакира Турбековна
– Кульбаев Азамат Кайратович
Участковая избирательная комиссия № 355
(Село Р.Сабденова, ул. Р.Сабденова 25, здание средней школы Акбулак).
Председатель комиссии – Казыбекова Ляйла Еркиновна
Заместитель председателя комиссии – Еркимбаева Бахыт Мусабековна
Секретарь комиссии – Акшолакова Роза Жумагалиевна
Члены комиссии – Узбеков Канагат Рахимбердиевич
– Абдраймова Жаныл Жанабековна
– Нарбаева Айжан Сейсенбековна
– Кранбаева Арманай Алламбергеновна
Участковая избирательная комиссия № 356
(Село Байтели, ул. Шулгаубай 7, здание начальной школы Байтели).
Председатель комиссии – Курмантаев Бакдаулет Жайлауович
Заместитель председателя комиссии – Шарапатова Айшат Жумакелдиевна
Секретарь комиссии: – Отарымбетова Балнур Калдыбаевна
Члены комиссии: – Курманалиева Айман Сабитовна
– Айдаров Бейбит Абдрахманович
Участковая избирательная комиссия № 357
(Село Луговой, ул. Т.Рыскулова 2а, здание средней школы имени Т.Рыскулова).
Председатель комиссии – Тузелбаев Канатбек Муратович
Заместитель председателя комиссии – Ержанова Атира Жолдасқызы
Секретарь комиссии – Сураншиева Бакыткул Абдижалиловна
Члены комиссии – Хасанов Кайрат Нуралиевич
– Ахатаева Гульназ Камшыбековна
– Кикбаева Магрипа Токташбековна
– Ускембаева Гульжан Жапсарбаевна
– Дарганов Алмас Бахтиярович
– Ихласова Гульжан Каримбаевна
– Тулендибаев Куздеухан Демесинович
– Мамешов Саркытбек Мамешович
Участковая избирательная комиссия № 358
(Село Луговой, улица С.Есимулы №61 в, здание коммунального государственного учреждения «Детско-юношеский физкультурный клуб» отдела физической культуры и спорта акимата района Т.Рыскулова).
Председатель комиссии – Доскожаева Гульмира Идатовна
Заместитель председателя комиссии – Муленбаева Гулбану Мурасовна
Секретарь комиссии – Суттибаева Жайнагул Нажимхановна
Члены комиссии – Мухамеджанова Шолпан Маратовна
– Махмутова Гульнара Молдазимовна
– Жарылкасынова Айгуль Болатовна
– Ниязкулова Акмарал Уменовна
– Керимбекова Канаткуль Атановна
– Жумалы Назгул Амиржановна
– Оспанова Жадыра Турысбековна
– Базарбаев Максат Дузбаевич
Участковая избирательная комиссия № 359
(Село Луговой, ул. Жантели батыр 32, здание средней школы имени М. Горького).
Председатель комиссии – Дузбаев Талгат Амангельдиевич
Заместитель председателя комиссии – Абакова Алшакул Жолдасовна
Секретарь комиссии – Ахметжанов Арман Боранханович
Члены комиссии – Каипова Рыскуль Укубаевна
– Каугабаева Анар Каугабаевна
– Иманкулов Бауыржан Киргизбаевич
– Ойтаева Айгуль Тулепбергеновна
Участковая избирательная комиссия № 360
(Село Кулан, ул. Жибек жолы 57, здание средней школы имени А.Бөкейханова).
Председатель комиссии – Жапаркулов Тойшыгул Кадырбекович
Заместитель председателя комиссии – Койшыбаев Нурболат Адилханович
Секретарь комиссии – Маймаков Османбек
Члены комиссии – Утегенова Замзагул Рыскулбековна
– Окенова Сандуғаш Алимхановна
– Буланбаева Жадра Аязовна
– Медерова Динара Орынбековна
– Нурмагамбетова Гүлжазира Габиткызы
– Макулбаев Самат Бабиханович
Участковая избирательная комиссия № 362
(Село Кулан, ул. Жибек жолы 318, здание Куланского агротехнического колледжа).
Председатель комиссии – Бошкаев Ержан Тансыкович
Заместитель председателя комиссии – Тайжанов Серик Абдыкалыкович
Секретарь комиссии – Баймуратов Турарбек Сабырханович
Члены комиссии – Нарматов Мурасжан Жанабердиевич
– Ермекбай Муслим Асанович
– Таукебаева Назым Бакытжановна
– Аденова Мерей Онгаровна

Участковая избирательная комиссия № 485
(Село Салимбай, ул. Т.Сабазбекова 33а, здание средней школы имени Бирлес).
Председатель комиссии – Киялбеков Бекмурат Махаметкулович
Заместитель председателя комиссии – Туртбаев Кенже Нурланович
Секретарь комиссии – Конакбаева Гульгайша Султанбаевна
Члены комиссии – Молдабеков Нурасыл Муратович
– Амзекулов Адилхан Сейткулович
Участковая избирательная комиссия № 486
(Село Кулан, ул. Жибек жолы № 94, здание Дом культуры).
Председатель комиссии – Ахатаев Аскар Ахатаевич
Заместитель председателя комиссии – Маткаймов Нурлан Ануарбекович
Секретарь комиссии – Жармухаметова Гульнара Брашовна
Члены комиссии – Назарбеков Жамбыл Колаулы
– Айдарбекова Рабига Сапархановна
– Кыдырова Улжан Сагимбаевна
– Қошанова Гульмира Шабденқызы
– Омиралиева Райхан Муратхановна
– Жайлыбаев Мурат Арыкпаевич
Участковая избирательная комиссия № 487
(Село Согети, ули­ца А.Молдагуловой №2 здание коммунального госу­дарственного учреждения «Начальная школа Согети» отдела образования района Т.Рыскулова управления образования акимата Жамбылской области).
Председатель комиссии – Тайжанова Дарига Лисиповна
Заместитель председателя комиссии – Шабатаева Анар Сейсенбековна
Секретарь комиссии – Наурызбаев Бахыт Бахаевич
Члены комиссии – Сералиев Нурлан Тилеукулович
– Сатыбалдиев Нуркен Абикович

Территориальная избирательная комиссия района Т.Рыскулова.

Поделиться ссылкой: